Takvim

Bugünkü
Takvim
ABONE OL

'da 'in dayakçı sevgilisinin elinden kurtardığı dan yakalandı!

'da isimli genç hiç tanımadığı 'yı dayakçı sevgilisinin elinden kurtardı. Çıkan arbedede elini kana buladı! İşte o kadın dan yakalandı.

Konya polisi ihbar üzerine bir araçta arama yaptı. Bisküviye saklanmış 900 gram eroin yakaladı. Sürücü ile yanındaki kadını gözaltına aldı.

Ekipler kimlik sorgulamasında şoka uğradı. Çünkü o kadın Özgür Duran'ın ölümüne, Kadir Şeker'in de hapse girmesine neden olan Ayşe Dırla'ydı!Dırla, ile "imam nikahlı eşim" dediği Murat Hanlı tutuklandı.Ayşe Dırla'nın yakalanmasından sonra binlerce kişi Kadir Şeker'e destek mesajı verdi.BU NASIL KADER!
Kadir Şeker, Ayşe Dırla'yı Özgür Duran'ın elinden kurtarırken elini kana buladı. Dırla dün 900 gram eroinle yakalandı. Duran'ın ailesi, Şeker'in kiralık katil olduğu iddiasını ortaya attı!


Özgür Duran, Kadir Şeker tarafından öldürüldü.

Konya'da Kadir Şeker (20) 5 Şubat'ta Ayşe Dırla'yı darp eden Özgür Duran'ı öldürdü. 12.5 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Dırla dün bebe bisküvisi içerisine saklanmış halde 900 gram eroin ile yakalandı.

Murat Hanlı'nın imam nikahlı eşi olduğunu ve kendisinin uyuşturucu kullanmadığını ileri sürdü.Hanlı ise Ayşe ile birlikte yaşadıklarını, kendisinin bağımlı olduğunu söyledi.


Özgür Duran'ın annesi Mübeyyen Güner ile kardeşi Niyazi Remzi Duran, soluğu savcılıkta aldı.

Bu gelişmenin ardından Özgür Duran'ın annesi ve kardeşi, savcılığa giderek Dırla hakkında suç duyurusunda bulundu. Duran'ın ailesi, Şeker'in kiralık katil olduğunu, bunu belgelerle ispatladıklarını öne sürdü.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN


      Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. TURKUVAZ HABERLEŞME VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ