Takvim

Vav TV Canlı Yayın
  • Yaşam
  • 07.07.2020 13:53
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 07.07.2020 15:40
ABONE OL

Canlı yayında skandal! Betül Aşçı isimli kadın, küçük kuzenine zorla sigara içirmeye çalıştı!

İstanbul’da yaşadığı iddia edilen Betül Aşçı, Instagram canlı yayınında skandal bir olaya imza attı. Elinde sigara ile canlı yayın yapan Betül Aşçı, kucağında oturan küçük kuzenine zorla sigara içirmeye çalıştı. Skandal görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti. Betül Aşçı'ya tepki yağarken Twitter'da #BetülAşçıTutuklansın hastagi Türkiye'nin en çok paylaşım yapılan hashtaglerinden oldu. Gelen son dakika haberine göre Betül A., Gaziosmanpaşa'da gözaltına alındı.

Sosyal medya, Betül Aşçı isimli kadının skandal görüntüleri ile çalkalanıyor. Edinilen son dakika bilgisine göre, İstanbul Pendik'te yaşadığı iddia edilen kadın, elinde sigara ile Instagram'da canlı yayın açtı. Argo ve küfürlü konuşmaları ile canlı yayında konuştuğu görülen Betül Aşçı, kucağında oturan küçük kız kuzenine zorla sigara içirmeye çalıştı.

Küçük kızın bu durumdan rahatsız olmasına aldırış etmeden sigara içirmek için zorlamaya devam eden Betül Aşçı, bu anları Instagram hesabından takipçileri ile canlı yayında paylaştı.

Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Twitter'da çok sayıda kullanıcı Betül Aşçı'ya tepki gösterdi. İşte, o skandal görüntüler ve son dakika haberinin detayları;

Görüntülerde kız kuzeninin, "Babam sigara içirmez, ben içmem" sözlerine, Betül Aşçı'nın "Ben baban mıyım?" diyerek karşılık verdiği görülüyor.

Sosyal medya kullanıcıları kuzenine zorla sigara içirmeye çalışan abla Betül Aşçı'nın hakkında işlem yapılması yönünde paylaşımlarda bulundu.

GÖZALTINA ALINDI!
Canlı yayında kız çocuğunun kendisine direnmesine rağmen zorlamaya devam eden Betül A.'nın adresi savcılığın talimatının ardından emniyet tarafından tespit edildi. Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler Betül A.'yı gözaltına aldı. Gözaltına alınan Betül A.'nın emniyetteki işlemleri devam ediyor.