Bugünkü
Takvim

Kıbrıs sahilinde bulunan ceset kayıp bekçinin çıktı

Kıbrıs Yenierenköy sahilinde 11 gün önce bulunan cesedin, Mersin'de arkadaşıyla birlikte balık tutmak isterken kayıktan denize düşüp kaybolan bekçi Oktay Avcı'ya ait olduğu belirlendi.

ABONE OL
Acımetre!
Kıbrıs sahilinde bulunan ceset, kayıp bekçinin çıktı. Olay 11 Ocak'ta Mersin'de yaşandı. Ömer Özer (31) ve bekçi Oktay Avcı (31), balık tutmak için kayıkla denize açıldı. Ancak tekne alabora olup, battı. 16 Ocak'ta Özer'in cansız bedenine ulaşıldı. 12 Şubat'ta ise Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde sahile vurmuş erkek cesedi bulundu. Yapılan DNA testinde cesedin bekçi Avcı'ya ait olduğu belirlendi. Ailesi yıkıldı. Cenaze, Tarsus'ta toprağa verilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.