Bugünkü
Takvim

Ayşe Tuba Arslan’ın katil zanlısı eski eşi hakim karşısında

Eskişehir'de eski eşi Ayşe Tuba Arslan'ı satırla öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Yalçın Özalpay'ın yargılanmasına başlandı. Özalpay, "Bana tükürerek hakaret etti. Cinnet geçirdim. Satırı Kurban Bayramı için almıştım" dedi. Yiğitalp Özalpay (24) babasından şikayetçi olmadı.

ABONE OL
Kurban Ayşe!
Eeski eşini satırla öldüren sanık hakim karşısına çıktı. Olay geçen yıl Antalya'da yaşandı. Yalçın Özalpay (53), eski eşi Ayşe Tuba Arslan'ı (45), satırla öldürdü. Dün ise duruşma vardı. Özalpay, "Bana tükürerek hakaret etti. Cinnet geçirdim. Satırı Kurban Bayramı için almıştım" dedi. Yiğitalp Özalpay (24) babasından şikayetçi olmadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.