Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 18.02.2020 Gazete
ABONE OL

Yer: ... Tipini beğenmediği palyaçoya saldırdı

Açılışta caddeden geçenleri eğlendirmeye çalışan palyaço, saldırıya uğradı. Akılalmaz olay dün 'de yaşandı. Bir alışveriş merkezinin açılışında palyaçoluk yapan , bölgeden geçen birinin saldırısına uğradı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Tipik maganda!
Açılışta caddeden geçenleri eğlendirmeye çalışan palyaço, saldırıya uğradı. Akılalmaz olay dün 'de yaşandı. Bir alışveriş merkezinin açılışında palyaçoluk yapan Bayram Aydemir, bölgeden geçen birinin saldırısına uğradı. Tipini beğenmediği iddiasıyla palyaçoya önce yumruk atan, ardından yerde tekmeleyen maganda, bölgeden uzaklaştırıldı. O anlar cep telefonu kamerasıyla da görüntülendi. Bu mesleği çok sevdiğini ve zevk aldığını vurgulayan Aydemir, "Palyaçoluk yapmaya devam edeceğim. Ben bu mesleğimi severek yapıyorum. 5 yıldır bu işi yapıyorum. İşimden memnunum. İlk defa başıma böyle bir olay geldi. İnşallah bundan sonraki işlerimde böyle bir olay başıma gelmez. İnsanlara bir çağrım var. Ekmek kazanan insanlara bulaşmasınlar, karışmasınlar" dedi.NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI
Ekmek parası için palyaçoluk yapan genç adam, yüzüne ardı ardına aldığı yumruk darbeleriyle neye uğradığını şaşırdı.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.