Bugünkü
Takvim

Stajyer avukat ya uğradığını iddia etti! Barosu harekete geçti...

'da stajyer kadın avukat, avukat M.K. tarafından ya uğradığını iddia etti. Genç kadın, , "Ben Öykü. Av. M.K.'nın ben ve benim gibi birçok çalışanına cinsel saldırıda bulunduğunu ve tehditlerle bizi şikayetten vazgeçirmeye çalıştığını sizlere anlatacağım" yazılı bir mesaj paylaştı.

ABONE OL
A'vukuat'!
İstanbul'da stajyer kadın avukat, avukat M.K. tarafından ya uğradığını iddia etti. Genç kadın, , "Ben Öykü. Av. M.K.'nın ben ve benim gibi birçok çalışanına cinsel saldırıda bulunduğunu ve tehditlerle bizi şikayetten vazgeçirmeye çalıştığını sizlere anlatacağım" yazılı bir mesaj paylaştı.

Barosu harekete geçti. Öte yandan Avukat M.K.'nın eski eşine şiddet uygulamadığı ortaya çıktı. Soruşturma sürüyor.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.