Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 18.02.2020 Gazete
ABONE OL

Ortak kazığı!

Ünlü oyuncu ve senarist ortağı 'ya verdiği 1.5 milyon dolarlık evi teslim etmediği ve yine kendisine verdiği çekleri ödemediği gerekçesiyle davacı oldu. Akıskalı hakkında 'Hizmet nedeniyle görevi kötüye kullanma' suçundan devam eden dava uzlaşmaya tabi suçlar arasına girince dosya uzlaştırma büroya gönderilerek tarafların uzlaşması istendi.

Ortak kazığı!
Ünlü oyuncu ve senarist Uğur Yücel ortağı İbrahim Akıskalı'ya verdiği 1.5 milyon dolarlık evi teslim etmediği ve yine kendisine verdiği çekleri ödemediği gerekçesiyle davacı oldu. Akıskalı hakkında 'Hizmet nedeniyle görevi kötüye kullanma' suçundan devam eden dava uzlaşmaya tabi suçlar arasına girince dosya uzlaştırma büroya gönderilerek tarafların uzlaşması istendi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.