Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 18.02.2020 Gazete
ABONE OL

Beyin ölümü gerçekleşen fenomeninin annesi feryat etti

’da darp edilen fenomeni gencin beyin ölümü gerçekleşti. Annesi feryat etti: Oğlum sadece ölmüyor, hepimiz ölüyoruz, Ailemiz yok oldu. Yardım edin

'Ana' feryat!
Beyin ölümü gerçekleşen genç için annesi yardım istedi. Olay 4 Şubat'ta 'da meydana geldi. da 'Ares' ismiyle fenomen olan Şehmuz Özdemir, kendisiyle reklam anlaşması yapmak isteyen V.E. ve oğlu K.E. ile buluştu. V.E. Özdemir'i, kızı H.E.'yi (14) 2 yıl önce taciz ettiği ve uygunsuz görüntülerini çektiği iddiasıyla oğlu K.E. ile birlikte dövmeye başladı. Ağır yaralanan genç hastaneye kaldırıldı. Zanlılar tutuklandı. Tedavisi süren Özdemir'in önceki gün beyin ölümü gerçekleşti. Hastane kapısında gözyaşı dökerek, bekleyen Sultan Kızılay, "'da beyin ölümü gerçekleşen çoğu hastanın iyileştirildiğini biliyorum. Başka hastaneye sevk olsun istedik. 'Olmaz' dediler. Buradan çıkamayacağını söylediler. Tek bir umudum olsa o umuda koşarım. Ben bir anneyim, ciğerim yanıyor. Birileri yardım etsin. Oğlum sadece ölmüyor, hepimiz ölüyoruz. Ailemiz yok oldu" dedi.Sosyal medya fenomeni 'i döven baba-oğul tutuklandı. Zanlılar, ifadelerinde, H.E.'yi mesajla taciz ettiği gerekçesiyle genç adama saldırdıklarını belirtti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.