Bugünkü
Takvim

8 ayda 123 kilodan 76 kiloya düştü

Kilolarıyla başı dertte olan kadın, özlediği kiloya ulaştı. Hayata yeniden başladı. Uşak'ta Emine Sargın (47) 123 kiloya kadar ulaştı. Soluğu diyetisyende aldı. Azmi ile birlikte herhangi bir tıbbi destek almadan 8 ayda 123 kilodan 76 kiloya düştü.

ABONE OL
Kendinden 'Emin'e!
Kilolarıyla başı dertte olan kadın, özlediği kiloya ulaştı. Hayata yeniden başladı. Uşak'ta Emine Sargın (47) 123 kiloya kadar ulaştı. Soluğu diyetisyende aldı. Azmi ile birlikte herhangi bir tıbbi destek almadan 8 ayda 123 kilodan 76 kiloya düştü. Sargın, "Uzun bir süre yağ kütlesi olarak gezdim. Bindiğim asansör bozulacak diye korkuyordum. Çok sabırlı olmak ve zamana yaymak gerekiyor. Biz bu kiloları bir günde almadık. Bir ömür çektim ama bir şekilde de verebildim" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.