Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 10.12.2019 09:26
  • Son Güncelleme: 10.12.2019 09:26

? , , , , İYİ Parti 10 Aralık son ve nedir?

, ve METROPOLL partilerin na ilişkin yaptıkları anketin sonucu ortaya çıktı. Anketin sonucunu gazeteci Abdulkadir Selvi köşesine taşıdı. Kararsızların oranının yüzde 33 olduğuna dikkat çeken Selvi, bunun anketler için yanıltıcı olmaması gerektiğini vurguluyor. Bu sonuçlara göre kararsızların seçimlerin kaderini belirleyeceği ifade ediliyor. Selvi'nin aktardığı KONDA'nın na göre, yüzde 33 olan kararsızlar dağıtıldığında, yüzde 40, yüzde 23.1, yüzde 13.6, yüzde 12.9, İYİ Parti 9, diğer ise 1.4 çıkıyor. Anket, kişilerin belli konulardaki tutumlarını, düşünce ve duygularını, önerilerini saptamak üzere yazılı olarak hazırlanmış soru listeleridir.

Son anket sonuçları açıklandı! Hangi parti önde?

Son anket sonuçları oldukça merak ediliyordu. KONDA, GENAR ve Metropoll anket şirketleri son anket sonuçlarını açıkladı. Gazeteci Abdulkadir Selvi'nin, Hürriyet gazetesinde köşesine taşıdığı anketlerde, AK Parti ve MHP'nin oy oranlarının 24 Haziran seçimlerine benzerlik gösterdiği vurgulandı. AK Parti ile MHP'nin ezici bir şekilde üstünlüğünün görüldüğü iki ankette de İyi Parti'nin, ilk seçimde baraj altı kalıyor olması da dikkat çekici. Araştırma sonuçlarına göre, AK Parti ve MHP arasındaki ittifakın önemi dikkat çekiyor. İşte AK Parti, MHP, CHP, HDP, İYİ Parti son oy oranları ve detaylar

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYI TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.