Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 21.11.2019 22:02
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 21.11.2019 22:06
ABONE OL

indirimleri ne zaman bitiyor? 22 Kasım Efsane Cumada hangi ürünler indirimli olacak?

indirimleri, günün en çok araştırılan konuları arasında yer alıyor. İndirimli ürünleri uygun fiyata satın almak isteyen pek çok kişi bu kapsamda arama motorlarında hakkında araştırma yapıyor. Özellikle vatandaşlar Efsane Cumada hangi ürünler indirimli olacak sorusu hakkında bilgi edinmek istiyor. Peki, bitiyor? İşte merak edilenler...

Efsane Cumada hangi ürünler indirimli olacak?

Efsane Cumada hangi ürünler indirimli olacak? Normalde 29 Kasım tarihinde başlayan Efsane Cuma indirimleri online alışveriş sitelerinde çok erken tarihlerde de başlayabiliyor. Online alışveriş siteleri belirledikleri tarihler aralığında bazı ürünleri müşterilerine uygun fiyata sunuyor. Efsane Cuma indirimleri kapsamında ev ürünlerinden teknolojiye, anne bebek ürünlerinden ev tekstiline kadar çeşitli pek çok ürün bulunuyor. Peki, Efsane Cuma indirimleri ne zaman bitiyor? İşte cevabı...

EFSANE CUMA İNDİRİMLERİ NE ZAMAN BİTİYOR?

Efsane Cuma indirimleri 29 Kasım tarihinde başlayor. Ancak bazı firmalar 29 Kasım'dan tarihinden önce başlayarak müşterilerine çeşitli fırsatlar sunuyor. Türkiye'de birçok firma 1 hafta önceden indirim yapmaya başladı. Kasım sonuna kadar sürmesi beklenen indirimlere yoğun ilgi gösterilmesi bekleniyor.

EFSANE CUMADA HANGİ ÜRÜNLER İNDİRİMLİ OLACAK?

Birbirinden farklı online alışveriş sitelerinde Efsane Cuma indirimli ürünleri arasında teknolojiden giyime, anne bebek ürünlerinden ev tekstiline on binlerce ürün bulunuyor.

EFSANE CUMA HAKKINDA

Son yıllarda e-ticaretin gelişmesi ile Black Friday indirimleri sadece Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve İngiltere'deki mağazalara değil, tüm dünyaya yayıldı. İnsanlar bu sayede kargaşasından uzak kalıp yine de Black Friday indirimlerinden yaralanabilir, hatta ihtiyaçlarını çok daha uygun fiyatlarla karşılayabilir hale geldi. Fakat yine kısıtlı stok sebebiyle bilgisayar başında sabahlayan bir kitle yok değil.

TÜRKİYE'DE EFSANE CUMA

Black Friday indirimleri Türkiye'de de aktif olarak uygulanıyor. Mağazaların günler süren indirimlerinin yanı sıra internette de akıl almaz kampanyalar oluyor. Black Friday günü ve indirimleri Türk kullanıcıların alışverişlerinde normal bir güne oranla çok büyük bir sıçramanın kaynağı oldu. Türkiye'deki ortalamalar göz önünde bulundurulduğunda bu dönemdeki alışverişlerin neredeyse iki kat daha indirimli olduğu görülmektedir. Buradan da anlayabileceğimiz gibi Türkiye'deki tüketici, Black Friday gününde bir hayli aktif.