Bugünkü
Takvim

'da 3 ay önce dövülerek öldürülen şahsın eşi etti

Samandağ'da , 3 ay önce yol verme meselesi yüzünden çıkan kavgada ağır yaralandı. Kaldırıldığı hastanede 25 gün sonra hayatını kaybetti. 3 çocuk annesi eşi (32) ise dün evinde ölü bulundu. Kadının kendisini iple tavana asarak hayatına son verdiği öğrenildi.

Acı 'Yağmur'u

Hatay Samandağ'da Gökhan Çobancı, 3 ay önce yol verme meselesi yüzünden çıkan kavgada ağır yaralandı. Kaldırıldığı hastanede 25 gün sonra hayatını kaybetti. 3 çocuk annesi eşi Yağmur Çobancı (32) ise dün evinde ölü bulundu. Kadının kendisini iple tavana asarak hayatına son verdiği öğrenildi.3 ay önce eşini kaybeden etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.