Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 13.11.2019 21:45
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 13.11.2019 21:49
ABONE OL

13 Kasım çekiliş sonuçları duyuruldu! 2. kez devreden ikramiye tutarı 3 milyon 382 lira...

9 Kasım Cumartesi günü yapılan çekilişlerde 3 milyon 382 liralık ikramiye bugüne devretti. Büyük ikramiyenin devretmesiyle birlikte oynayan on binlerce kişi bugün yapılan çekilişlere odaklandı. 13 Kasım arama motorlarında pek çok vatandaş tarafından araştırılıyor. Peki, bugün noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişlere göre hangi numaralar kazandı? İşte ...

13 Kasım Sayısal Loto çekiliş sonuçları duyuruldu!

13 Kasım Sayısal Loto çekiliş sonuçları, şu sıralar çok araştırılanlar arasında bulunuyor. Bugün bayilerden Sayısal Loto oynayan vatandaşlar çekiliş sonuçlarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. 9 Kasım Cumartesi günü yapılan çekilişlerde 3 milyon 382 bin liranın devretmesinin ardından ardından Sayısal Loto sonuçları merakla sorgulatılıyor. Peki, bu hafta hangi numaralar kazandı? İşte 13 Kasım Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

13 KASIM SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Sayısal Loto sonucu: 3- 12 - 13 - 26 - 31 - 33

SAYISAL LOTO NEDİR?

Sayısal Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, 1 ile 49 sayı dizisi içerisinden çekiliş ile belirlenecek olan 3, 4, 5 ve 6 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan bir şans oyunudur. Katılımcılar 6 bilmesi ile birlikte büyük ikramiyeye sahip olacaklardır. 3 bilenler ise en az tutarda ikramiyeyi alacaklardır. Kazanılan tutarlar Sayısal Loto çekilişinin gerçekleşmesinin ardından katılım oranı ve talihli sayısına göre açıklanmaktadır.

SAYISAL LOTO OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun" olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.