Bugünkü
Takvim

Mucizelere gebe

Balıkesir'de yaşayan mühendis Tuba Şenol (26), iki yıl önce rahim kanseri olduğunu öğrendi. Rahmindeki tümör alınan Şenol, hastalığını yendi. Eşi İbrahim ile iki kez tüp bebek tedavisi denedi. Ancak ikisi de olumsuz yanıt verdi. Tam umutlar tükenmişken güzel haber, Mart ayında geldi.

Mucizelere gebe
Balıkesir'de yaşayan mühendis Tuba Şenol (26), iki yıl önce rahim kanseri olduğunu öğrendi. Rahmindeki tümör alınan Şenol, hastalığını yendi. Eşi İbrahim ile iki kez tüp bebek tedavisi denedi. Ancak ikisi de olumsuz yanıt verdi. Tam umutlar tükenmişken güzel haber, Mart ayında geldi. Tuba Şenol, normal yollarla hamile kalarak kızı Elif Ada'yı dünyaya getirdi.Şenol, yaşadıklarının mucize olduğunu söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.