Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 19.10.2019 21:09
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 19.10.2019 23:16
ABONE OL

19 Ekim MPİ çekiliş sonuçları açıklandı! 2 milyon liralık ikramiyenin sahibi belli oldu

Bugün bayilerden oynayan binlerce kişi çekiliş sonuçlarını beklemeye başladı. Çarşamba günü yapılan çekilişte yaklaşık 16 milyon liralık ikramiye tek bir bilete isabet etti. Bu akşam saat 21.15'te yapılan çekilişlerin hemen ardından heyecanla beklenen 19 Ekim açıklandı. Peki, haftanın kazanan numaraları hangileri? İşte haftanın beklenen sonuçları...

19 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

Sayısal Loto oynayan vatandaşlar heyecanla sonuçları bekliyor. Çarşamba günü yapılan çekilişte 15 milyon 720 bin liralık ikramiye İstanbul'daki bir talihliye çıktı. Sayısal Loto'da gözler büyük ikramiyenin ardından haftanın sonuçlarına çevrildi. Peki, bu hafta hangi numaralar ikramiye kazandı? İşte 19 Ekim MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

19 EKİM SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

4 - 6 - 10 - 18 - 22 - 35

SAYISAL LOTO NEDİR?

Sayısal Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, 1 ile 49 sayı dizisi içerisinden çekiliş ile belirlenecek olan 3, 4, 5 ve 6 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan bir şans oyunudur. Katılımcılar 6 bilmesi ile birlikte büyük ikramiyeye sahip olacaklardır. 3 bilenler ise en az tutarda ikramiyeyi alacaklardır. Kazanılan tutarlar Sayısal Loto çekilişinin gerçekleşmesinin ardından katılım oranı ve talihli sayısına göre açıklanmaktadır.

SAYISAL LOTO OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun" olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.