Bugünkü
Takvim

Büyük ayıp

, e yakalandı. , sanatçının tedavi masraflarını karşıladı. Sanatçı ise adını kullanarak yardım gecesi düzenleyenlere karşı halkı uyardı

Büyük ayıp
Halk ozanı Ali Nurşani'nin oğlu , yutak ine yakalandı. Halk müziği sanatçısı olan Nurşani'nin tedavisi için yardım çağrısı yapıldı. ise tedavi masraflarını karşıladı. Yardım kampanyası da sonlandırıldı. Ancak bazı dolandırıcıların, sanatçının adını kullanarak yardım geceleri düzenleyip para topladığı ortaya çıktı. Engin Nurşani, yardım kampanyası düzenleyenler hakkında hukuk mücadelesi başlattı. Sanatçı Instagram'dan şu açıklamayı yaptı: "Tedavimin tüm masraflarını Sağlık Bakanlığı karşılamaktadır. Lütfen adımı kullanarak yardım için para toplayanlara itibar etmeyin. Sevenlerimin duygularını sömürenler hakkında hukuk mücadelesi vereceğim."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.