Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 09.10.2019 21:40
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 09.10.2019 22:53
ABONE OL

9 Ekim MPİ belli oldu! 5. kez devreden Sayısal'da ikramiye 10 milyon lira

5 Ekim Cumartesi günü yapılan çekilişlerin ardından 5. kez 10 milyon 972 bin ikramiye bugüne devretti. Büyük ikramiyenin sahibi olmak isteyen yüz binlerce kişi şimdi heyecanla 9 Ekim nı bekliyor. Bugün saat 21.45'te Milli Piyango İdaresi'nin yaptığı çekilişlerin ardından haftanın sonuçları belli oldu. Peki, 9 Ekim MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına göre hangi numaralar kazandı? İşte sonuçlar...

9 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu!

Sayısal Loto oynayan binlerce kişi çekilişleri büyük bir heyecanla bekliyordu. Geçen hafta yapılan çekilişte 9. kez 10 milyon 972 bin ikramiye bu haftaya devretti. Bu akşam saat 21.45'te yapılan çekilişlerin hemen ardından heyecanla beklenen 2 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu. Peki, haftanın kazanan numaraları hangileri? İşte 2 Ekim Sayısal Loto sonuçları....

9 EKİM SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Sayısal Loto sonucu: 4 - 22 - 30 - 37 - 42 - 46

SAYISAL LOTO NEDİR?

Sayısal Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, 1 ile 49 sayı dizisi içerisinden çekiliş ile belirlenecek olan 3, 4, 5 ve 6 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan bir şans oyunudur. Katılımcılar 6 bilmesi ile birlikte büyük ikramiyeye sahip olacaklardır. 3 bilenler ise en az tutarda ikramiyeyi alacaklardır. Kazanılan tutarlar Sayısal Loto çekilişinin gerçekleşmesinin ardından katılım oranı ve talihli sayısına göre açıklanmaktadır.

SAYISAL LOTO OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun" olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.