Bugünkü
Takvim

Damadını kına gecesinde öldüren kayınpeder: İbret olsun diye yaptım

'te kına gecesinde damadı Eser Efsane’yi boğazından bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla 3 kişiyle birlikte gözaltına alınan M.G, ifadesinde i kendisinin işlediğini itiraf etti. M.G. cinayeti planladığını ve damadını ibret olması için öldürdüğünü söyledi.

'Kıyan'peder!
Damadını kına gecesinde öldüren kayınpeder, i 20 gün öncesinde planladığını itiraf etti. Olay önceki gün 'te meydana geldi. Damat Eser Efsane (32) kına gecesinde bıçaklanarak öldürüldü, annesi Meryem Fidan ağır yaralandı. Cinayeti itiraf eden kayınpeder M.G. "Damadım Eser, kızımı kaçırdı. Annesiyle konuştuk. Kızımın yerini bildiği halde bilmiyorum demesinden dolayı Meryem Fidan'a ve kızımı kaçırdığı için Eser Efsane'ye kızgın ve öfkeliydim. Kına gecesinde fırsat kolladım. Arkasından yaklaşıp boğazından bıçakladım" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.