Bugünkü
Takvim

'da düğün konvoyunda magandalar dehşet saçtı!

'da lüks araçlarla düğün konvoyuna katılan magandalar etrafa defalarca ateş etti. Meşaleler yakarak trafiği altüst etti. 6 kişi polise enselendi.

Düğün kovboyu!
İstanbul'da düğün konvoyundakiler dehşet saçtı. Olay, geçen Pazar günü yaşandı. Lüks araçlarıyla düğün konvoyuna katılan bir grup maganda, tabancayla defalarca ateş açtı. Bununla da yetinmeyen magandalar trafiği keserek abartı egzoz ve polis sireniyle gürültü çıkarttı. Magandalardan biri de karayolunda meşale yakarak trafiği birbirine kattı. Dörtlü sinyalleri yakarak yavaş bir hızda seyreden grup, karayolunda uzun araç kuyruklarının oluşmasına yol açtı.Magandalar o anları kaydedip sosyal medyadan yayınladı. Polis, trafikte terör estiren magandaları yakalamak için çalışma başlattı. 6 kişi gözaltına alındı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.