Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 12.09.2019 15:09
  • Son Güncelleme: 12.09.2019 15:16

İmamoğlu'ndan lara bir kılıf daha: "Uzun süredir zam yoktu, Hizmet etmek istiyoruz"

Göreve geldiği günden bu yana yaptığı larla gündemden düşmeyen , 'te satılan poşetli ürünlere yapılan zamma da bir kılıf buldu. Daha önce 'a yaptığı zammı 'finansal düzenleme' ifadeleriyle savunan İmamoğlu, bu sefer de hizmet etmek istedikleri için zam yaptıklarını söyledi.

İmamoğlu'ndan zamlara bir kılıf daha!

'li Başkanı 'nun furyası devam ediyor. Taksilere, otobüslere, dolmuşlara, suya, otoparka gelen zamların ardından 'te satılan poşetli ürünlere de yüzde 40 zam yapıldı.

Bu sabah ekmek almak için Halk Ekmek şubelerine giden vatandaşlar, yeni tarifeyle karşılaştı.

Örneğin: Akdeniz ekmeği 1.50' TL'den 2.00 TL'ye
Çavdar ekmek 2.50 TL'den 3.40 TL'ye
Glutensiz ekmek 0.30 TL'den 0.50 TL'ye
Sandviç Ekmek 2.50 TL'den 3.50 TL'ye yükseltildi.

İmamoğlu, yapılan zamla ilgili açıklamada "Bazı özel ürünlerle ilgili zam söz konusu. Uzun süredir zam yok. Biz, hizmet etmek istiyoruz. Özellikle yoğun tüketilen kalemlerde zam yapılmaması konusunda karar vermiştik. Ama diğer bazı özel ürünlere ya da bir takım, özel çalışılan ürünlere de zam yapılabilir diye bir karar verilmişti. O uygulamaya geçilecekti bugünlerde. Listeyi istedim kendilerinden. Ama dediğim gibi normal ekmekle ilgili şimdilik zam yok" ifadelerini kullandı.

DAHA ÖNCE FİNANSAL DÜZENLEMEYDİ, ŞİMDİ HİZMET!

Daha önce 'a yaptığı zamma 'finansal düzenleme' kılıfını bulan İmamoğlu'nun, bu sefer de "Uzun süredir zam yok. Biz, hizmet etmek istiyoruz" dikkat çekti.

Özel poşetli ürünlere zam geldiğini belirten İmamoğlu'nun, normal ekmekte zammın 'şimdilik' olmadığını söylemesi de gözlerden kaçmadı.

kalan karakter 1000

fetşh1453 fetşh1453

Dış güçler oyunlar oynuyor büyük oyunu görmek lazım

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.09.2019 22:24
dr dr

afiyet olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.09.2019 15:47

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.