Bugünkü
Takvim

Eski eşinin bıçaklı saldırısına uğrayan kadın dehşet anlarını anlattı

’da yaşayan , eski eşinin bıçaklı saldırısına uğradı. “Artık yeter. İlla benim ölmem mi gerekiyor. Bir Emine Bulut daha olmayacağım” diye haykırdı. İşte Takvim Gazetesi’nin 11 Eylül 2019 tarihli yaşam sayfalarından derlediğimiz haberler…
İstanbul
Sultangazi'de yaşayan Merzuka Altunsöğüt (43), geçtiğimiz Cuma eski eşi Soner Göztepe'nin bıçaklı saldırısına uğradı... Kadının kapısına dayanan adam olay çıkardı. Tartışma sırasında kadının oğlu yaralandı. Genç, hastaneye kaldırıldı. Eski koca bu kez de hastanenin kapısına dayandı. Burada eski eşiyle kendisine engel olmaya çalışan kızı Cennet'i bıçakladı. Anne-kız tedavi altına alındı. Cani adam ise yakalanıp tutuklandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.