Bugünkü
Takvim

Quick Darüşşafakalı miniklere destek oluyor

Dünyaca ünlü piyanist Odelia Sever, bu kez Darüşşafakalı çocukların eğitimine katkı sağlamak için sahne alacak. #iyilikresitali olarak isimlendirilen konser, Quick Sigorta'nın ana sponsorluğu'nda yarın akşam Zorlu PSM Turkcell Sahnesi'nde gerçekleşecek.

Quick Darüşşafakalı miniklere destek oluyor
Dünyaca ünlü piyanist Odelia Sever, bu kez Darüşşafakalı çocukların eğitimine katkı sağlamak için sahne alacak. #iyilikresitali olarak isimlendirilen konser, Quick Sigorta'nın ana sponsorluğu'nda yarın akşam Zorlu PSM Turkcell Sahnesi'nde gerçekleşecek. Howden Group'un tüm dünyada düzenlediği sosyal sorumluluk projesinin Türkiye ayağını oluşturan konserde Odelia Sever, piyano çalıp dans ederek parçalar seslendirecek. Bu konserin gelirleri ise Darüşşafaka'da okuyan babası ya da annesi hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, 927 yetenekli öğrencinin eğitimi için Darüşşafaka Cemiyeti'ne bağışlanacak. Odelia Sever'in konserinin gelirleri 927 yetenekli öğrencinin eğitimi için harcanacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.