Bugünkü
Takvim

Eşinden şiddet gören yardım çağrısı yaptı: 'un yaşadığı sonu yaşamak istemiyorum

Melih adlı Türk, eşi ’a şiddet uyguladı. Tehditler yağdırdı. 2 kızını da kaçırdı. Mağdur kadın yardım çağrısı yaptı: 'un yaşadığı sonu yaşamak istemiyorum

Türkiye bana yardım et

Kadına yönelik şiddet haberlerine bir yenisi daha eklendi. İmdat çığlığı, bu kez sınır ötesinden geldi. Rus , Melih adlı bir Türk ile evlendi. 2 çocuk dünyaya getirdi. Ancak mutluluğu uzun sürmedi. Eşine sürekli şiddet uygulayan koca, biri 1.5, diğeri 3 yaşında olan 2 kızını da alıp gitti. Evlatlarını bulamayan anne, savcılığa gitti.

Eşi hakkında yakalama kararı çıkartan Krychun, dayaktan yüzü şişmiş haldeki fotoğraflarını sosyal medya hesabına yükledi.
Instagram'dan şu sözlerle yardım istedi: "Yıllardır kocamdan şiddet gördüm. Can güvenliğim yok. Çocuklarımı Melih kaçırdı. Kızlarımı bulamıyorum. Kadına şiddet durdurulmalı. Emine Bulut'un yaşadığı sonu yaşamak istemiyorum. bana yardım et."Melihkalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.