Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 30.08.2019 09:43
  • Son Güncelleme: 30.08.2019 09:43

30 Ağustos sözleri! 30 Ağustos Atatürk sözleri! İşte 30 Ağustos Zafer Bayramı en güzel sözler

30 Ağustos Zafer Bayramı tüm yurtta bugün coşku ile kutlanıyor. 30 Ağustos zaferi, tarih arasında bir millet tarafından tamamen benimsenen bir fikrin ne kadar kadir ve ne kadar muhyi bir kuvvet olduğunun en güzel misali olarak kalacaktır. Sevdikleri ile bu anlamlı günün coşkusunu paylaşmak isteyen binlerce kişi Türk Bayraklı ve Atatürk sözleri içeren kısa, uzun, anlamlı ve resimli 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajları araştırıyor.30 Ağustos günü, ilk kez 1924'te Dumlupınar'da Çal Köyü yakınlarında Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal'in katıldığı bir törenle Başkumandan Zaferi adıyla kutlanmıştır İşte 30 Ağustos sözleri! 30 Ağustos Atatürk sözleri ve 30 Ağustos Zafer Bayramı en güzel sözler derlemesi haberimizde.

30 Ağustos sözler ve Atatürk sözleri! Zafer Bayramı...

En güzel 30 Ağustos sözleri ile 30 Ağustos Atatürk sözleri 30 Ağustos Zafer Bayramı en güzel sözler araştırılıyor. Bu önemli günde sevdiklerine anlamlı ve kısa resimli ya da resimsiz mesajlar göndermek isteyenler araştırmalarını sürdürüyor. Türk Bayraklı ve Atatürk sözleri kısa, uzun ve resimli 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajları en çok araştırılan konulardan bazıları. Kısa, anlamlı ve resimli 30 Ağustos mesajlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. 30 Ağustos 1922 zaferi, tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olmasının yanında, yalnızca bizim değil; tüm ezilmiş ulusların, hatta tüm insanlığın, özgürlüğe, kurtuluşa, başı dik ve onuruyla yaşama kararlılığına yönelişinin ve bu doğrultuda atılmış tarihi bir adımın bayramıdır. 30 Ağustos günü, ilk kez 1924'te Dumlupınar'da Çal Köyü yakınlarında Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal'in katıldığı bir törenle Başkumandan Zaferi adıyla kutlanmıştır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.