Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 20.08.2019 09:59
  • Son Güncelleme: 20.08.2019 10:05

Zengin na iğrenç şantaj! Çıplak fotoğraflarını çekip...

Gemi kaptanı Y., aşk yaşadığı zengin nın gizlice çıplak görüntülerini çekti. Kendisinden ayrılmak isteyen iş adamı 'a özel görüntüleriyle şantaj yapan kadın yüklü miktarda para aldı. Zanlının 7 yıl hapsi isteniyor.

Zengin iş adamına iğrenç şantaj!

35 yaşındaki Yanar, gemi kaptanıydı. 20 yaşında kaptan olup, "'nin en genç kadın kaptanı" unvanını alan Yanar, geçtiğimiz aylarda Kurucu Rektörü ve Yöneticiler Kurulu Başkanı 'ın yatında çalışmaya başladı.

YÜKLÜ MİKTARDA PARA ALDI
İddiaya göre, kaptan ile arasında gönül ilişkisi başladı. Bir süre sonra Akpınar, kaptan Yanar'la olan ilişkisini sonlandırmak istedi. Yine iddiaya göre sevgilisinden ayrılmak istemeyen Yanar, gizlice çektiği görüntülerle iş adamına şantaj yaptı. Bu yolla Akpınar'ın bir şirketini ele geçirerek yüklü miktarda para aldı. Şantajların ardı arkası kesilmeyince Kıbrıslı iş adamı şikâyetçi oldu.Yanar hakkında 7 yıla kadar hapis istendi.

SABAH

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.