Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 14.08.2019 17:34
  • Son Güncelleme: 14.08.2019 20:13

uzatıldı mı? ? Yarın ve ?

? İslam alemi için son derece önemli olan mübarek Kurban Bayramı 11-14 Ağustos tarihleri arasında idrak ediliyor. Akraba ziyaretlerini tamamlayan vatandaşlar memleketlerinden dönmeye başladı. Bayram sona ermeden önce merakla araştırılan sorular arasında uzatıldı mı sorusu yer alıyor. İşte merakla araştırılan o sorunun yanıtı...

Kurban Bayramı tatili ne zaman bitiyor?

Kurban Bayramı'nda ibadetlerini yerine getiren vatandaşlar akraba ziyaretlerini tamamladı. Bayram tatili için memleketlerine ve tatil beldelerine giden vatandaşlar geri dönmeye başladı. Bayramın son gününde "Kurban Bayramı tatili uzatıldı mı?" sorusu vatandaşlar tarafından merakla sorgulatılıyor.

KURBAN BAYRAMI TATİLİ NE ZAMAN BİTİYOR?

Kurban Bayramı'nın dördüncü yani son günü bugün idrak ediliyor. Dört günlük Kurban Bayramı tatili bugün sona eriyor.

BAYRAM TATİLİ UZATILDI MI? YARIN VE 16 AĞUSTOS TATİL Mİ?

Kurban Bayramı tatilinin uzatılıp uzatılmayacağına dair resmi bir açıklama yer almıyor. 14 Ağustos Kurban Bayramı tatilinin son günü. 15 ve 16 Ağustos günleri tatil ilan edilmedi. Milyonlarca vatandaş 15 Ağustos günü iş başı yapacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.