Bugünkü
Takvim

Mucize bebek

Ömer Çağatay, bir kilogram ağırlığında dünyaya geldi. Geçtiğimiz günlerde birinci yaşını kutlayıp, mumlarını üfledi.

Mucize bebek
Hayata bir kilogram ağırlığında gözlerini açan Ömer bebek, imkansızı başardı. Konya'da yaşayan Huriye-Halil Çağatay çifti, geçtiğimiz yıl üçüncü bebeklerini kucaklarına alacaklarını öğrenince büyük sevinç yaşadı. Ancak anne Huriye Esen (31), hamileliğinin 27'nci haftasında rahatsızlandı. Doğuma alındı.

50 GÜN DİRENDİ...
Yalnızca bir kilogram ağırlığında dünyaya gelen Ömer, yeni doğan yoğun bakımında tam 50 gün kaldı. Hayata sımsıkı sarılan küçük savaşçı, geçtiğimiz günlerde bir yaşına bastı. Yaşadığı zor günleri anlatan anne, "Hiç umudum yoktu. Zorlu ve çetin bir mücadelenin ardından bebeğimizin sağlıklı görmek kucağımızda taşımak bize mutluluk kattı" ifadesini kullandı.


HALİT TURAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.