Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 24.06.2019 21:14
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 24.06.2019 21:21
ABONE OL

24 Haziran MPİ belli oldu! İşte haftanın kazanan numaraları...

Milli Piyango İdaresi tarafından noter huzurunda çekilen açıklandı. Sonuçlar Milli Piyango İdaresi'nin saat 21.15'te yaptığı çekilişle belli oldu. Şimdi birçok kişi sonuçlarını araştırmaya başladı. İşte ...

24 Haziran On Numara sonuçları açıklandı

On Numara sonuçları birçok kişi tarafından merakla araştırılıyordu. Milli Piyango İdaresi tarafından pazartesi günü çekilen On Numara'da haftanın kazanan numaraları belli oldu. Peki, bu hafta hangi numaralar kazandı? İşte 24 Haziran On Numara sonuçları...

ON NUMARA SONUÇLARI

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır. İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür.

ON NUMARA OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.