Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 15.06.2019 01:48
  • Son Güncelleme: 15.06.2019 01:48

, kapalı mı?

Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na () girecek adaylar haftasonu nin açık olup olmadığını merak ediyor. Ankara Valiliğinden, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girecek adaylar için müjdeli haber geldi. Peki, , kapalı mı? İşte o sorunun yanıtı...

Nüfus müdürlükleri haftasonu açık mı?

Nüfus müdürlüklerinin haftasonu açık olup olmadığı Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girecek adaylar tarafından merakla araştırılıyor. Ankara Valiliğinden konuya ilişkin açıklama yapıldı.

NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTASONU AÇIK MI?

Ankara Valiliğinden, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (2019-YKS) girecek adaylardan kimliğini kaybeden veya yeniden çıkarmak isteyenlerin mağduriyetini gidermek amacıyla hafta sonu bazı nüfus müdürlüklerinin açık olacağı belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.