Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 12.06.2019 18:25
  • Son Güncelleme: 12.06.2019 19:35

Pendik'te boğulan yavru kediyi suni solunumla hayata döndürdü

Pendik'te etkili oldu. sularına kapılan bir sokak kedisini fark eden belediye işçisi suni teneffüs yaparak hayata döndürdü. Miyavlamaya başlayan kediye masaj yapıp havlu ile kuruladı. Kediyi havluya saran işçi koşarak aracına giderek kediyi veterinere götürdü..

Pendik'te sularına kapılan bir sokak kedisini fark eden belediye işçisi suni teneffüs yaparak hayata döndürdü.

İstanbul Pendik, Kartal ve Tuzla'da etkili oldu. Pendik'te yollar göle dönerken D-100'de trafik durdu. İtfaiye yollardaki su birikintisini müdahale etti. Bir belediye çalışanı sel sularına kapılan yavru kediyi fark etti.

İsminin Metin olduğu öğrenilen belediye işçisi kediyi boğulmak üzereyken sudan çıkarttı. Belediye işçisi suni teneffüs yaparak kediyi hayata döndürdü. Miyavlamaya başlayan kediye masaj yapıp havlu ile kuruladı.İşçinin zamanla yarışı kameralara yansıdı.Kediyi havluya saran işçi koşarak aracına giderek kediyi veterinere götürdü.

İşçinin kediyi hayatta tutma mücadelesi çevredekilere duygu dolu anlar yaşattı.

Geçici hayvan bakım evine götürülerek tedavi altına alınan kendinin sağlık durumunu iyi olduğu öğrenildi.

kalan karakter 1000

Ahmet Ahmet

Böyle güzel insanlar olduğunu görmek her şeye değer

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.06.2019 08:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.