Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 20.05.2019 11:38
  • Son Güncelleme: 20.05.2019 11:38

ipucu 20 Mayıs: İstanbul'un en merkezi AVM'lerinde konumlandırılmış sabit adreslere ne denir?

ipucu sorusu, Hadi'nin resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşıldı. Ödülün ne kadar olduğu duyurulmayan yarışma için ipucu sorusu internet üzerinden alınan ürünler ile ilgiliydi. Peki, İstanbul'un en merkezi AVM'lerinde konumlandırılmış sabit adreslere ne denir? İşte 20 Mayıs sorusu ve cevabı...

Hadi ipucu sorusu yayınlandı

Hadi ipucu sorusu yayınlandı. Canlı mobil bilgi yarışması Hadi'nin 12.30 yarışması için geri sayım başladı. Yarışmacılar ipucu sorusunun cevabını araştırmaya başladı. Haberimizde 20 Mayıs 12.30 tarihli Hadi yarışmasının ipucu cevabı ile ilgili merak edilenleri araştırdık. Peki, İstanbul'un en merkezi AVM'lerinde konumlandırılmış sabit adreslere ne denir? İşte 20 Mayıs Hadi ipucu sorusu ve cevabı...

HADİ İPUCU SORUSU (20 MAYS 2019)

Hadi'nin resmi Instagram hesabından yapılan paylaşımda, "Bugünkü ipucumuz internet üzerinden satın aldığımız ürünler ile ilgili sevgili hadiciler. Bu ürünleri güvenle teslim alabileceğimiz İstanbul'un en merkezi AVM'lerinde konumlandırılmış sabit adreslere bir isim veriliyor. Peki siz, kargo ücreti ödemeden ve kargo beklemeden teslim alabileceğiniz bu yerlere ne ad veriliyor biliyor musunuz?" denildi.

İşte cevabı...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.