Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 10.05.2019 10:29
  • Son Güncelleme: 10.05.2019 10:29

ipucu 10 Mayıs: 'nın aileleri ağırladığı yerin adı nedir? nedir?

ipucu sorusu, Hadi'nin resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşıldı. Binlerce kişinin katılım sağladığı Hadi yarışmasının bugünkü ipucu sorusu 'ndan geliyor. Ödül ise 10 bin TL olcak. İpucu sorusu ve cevabı ile ilgili detaylar haberimizde. Peki, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'nın aileleri ağırladığı yerin adı nedir? aileleri nerede ağırlıyor?

Hadi ipucu sorusu yayınlandı

Hadi ipucu sorusu için bekleyiş sona erdi. Canlı mobil bilgi yarışması Hadi'nin bugünkü 12.30 yarışmasının ipucu sorusu yayınlandı. Yarışmda bir adım önde olmak isteyen yarışmacılar için ipucu cevabını haberimizde derledik. Hadi tarafından yapılan açıklamda, ipucu sorusunun Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'ndan geldiği bildirildi. Peki, Hadi ipucu sorusu olan Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'nın aileleri ağırladığı yerin adı nedir? KAÇUV aileleri nerede ağırlıyor? İşte 10 Mayıs Hadi ipucu sorusu ve cevabı...

HADİ İPUCU SORUSU (10 MAYIS 2019)

Hadi'nin resmi Instagram hesabından yapılan açıklamada, "Maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocukların tedavilerinin sürekliliğini sağlamak için 2012 yılında kurduğumuz Aile Evi, bağışçılarının destekleriyle yılda 250'nin üzerinde aileyi ağırlıyor." denildi.

İşte 10 Mayıs Hadi ipucu cevabı...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.