Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 02.05.2019 21:12
  • Son Güncelleme: 02.05.2019 21:17

MPİ sonuçları! 2 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı

Milli Piyango İdaresi tarafından perşembe günleri çekilen 'da haftanın kazanan numaraları merak ediliyordu. Birçok kişinin beklediği 2 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. İşte MPİ ....

2 Mayıs Süper Loto sonuçları açıklandı

'da bu haftanın kazanan numaraları merakla bekleniyordu. Geçen hafta yapılan 601. hafta çekilişinde 1, 32, 42, 43, 44 ve 51 kazanan numaralar olarak açıklanmıştı. Süper Loto'da 6 bilen çıkmayınca 2 milyon 31 bin 870 lira bu haftaya devredilmişti. 2 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Peki, bu haftanın kazanan numaraları hangileri oldu? İşte o bu haftanın kazanan numaraları...

2 MAYIS SÜPER LOTO SONUÇLARI

Süper Loto sonucu: 2 - 13 - 36 - 38 - 45 - 46

SÜPER LOTO NEDİR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur. Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca "oyun" olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.