Bugünkü
Takvim

’da bıçakla kendisine zarar veren genç paniğe neden oldu

’da bıçakla kendisine zarar veren genç, paniğe neden oldu. Polis, sözle ikna olmayan gence ve biber gazı sıkarak müdahale etti.

Tazyikli ikna

Seyhan'da psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen Y., apartmanın bahçesine girdi. Elindeki bıçakla kendisine zarar vermeye başlayan genci görenler, polise haber verdi. Polis, Caner Y.'yi uzun süre ikna etmeye çalıştı.

KIZ MESELESİ
Sonuç alamayınca olay yerine itfaiye ekibi istedi. İtfaiye görevlileri, Caner Y.'ye sıktı. Polis ise biber gazı sıkarak, genci etkisiz hale getirdi. meselesi yüzünden isyan eden ve "Gözüm var, gönlüm var, niyetim var" diyen Caner Y., daha sonra ambulansla hastaneye götürüldü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.