Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 24.04.2019 21:12
  • Son Güncelleme: 24.04.2019 21:18

24 Nisan sonuçları açıklandı! İşte MPİ sorgulama işlemi...

Milli Piyango İdaresi tarafından çarşamba günleri çekilen 'nda heyecanlı bekleyiş sona erdi. 24 Nisan noter huzurunda açıklandı. İşte MPİ 24 Nisan Çarşamba sorgulama...

24 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı

Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta çarşamba günleri çekilen 'nda sonuçlar açıklandı. Şans Topu'nda şanslı numaralar 21.15'te Milli Piyango İdaresi tarafından belirlendi. Şimdi birçok kişi bu haftanın kazanan numaralarını merak ediyor. Peki, bu haftanın kazanan numaraları hangileri oldu? İşte MPİ 24 Nisan Çarşamba sorgulama...

24 NİSAN ŞANS TOPU SONUÇLARI

Şans Topu sonucu: 6 - 9 - 13 - 22 - 29 ve +8

ŞANS TOPU NEDİR?

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. Şans Topu (5+1) oyunu, her Perşembe günü sabahından, Çarşamba günü 21:00'e kadar Sayısal Oyun bayilerinde bulunan oyun terminallerinden oynanabilir.

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Şans Topu, talihlilerin kupon doldurarak katıldığı bir oyundur. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen çekilişin kuponu, iki sayı kümesinden meydana gelir. Birinci sayı kümesi 1'den 34'e kadar, ikinci sayı kümesi de 1'den 14'e kadar olan sayıları içerir. Birinci sayı kümesinden 5 tane, ikinci sayı kümesinden de 1 tane sayı seçilir ve işaretlenir. Oynanan her kolon için ücret verilir. Katılımcılar, kupondaki çoklu çekiliş seçeneğini işaretleyerek oynanan sayıların birden fazla çekiliş için geçerli olmasını sağlayabilirler. Oynanan kuponun iptali için de ''İptal'' kutucuğunun işaretlenmesi gerekir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.