Bugünkü
Takvim

'te 4 yaşındaki çocuk, bademcik ameliyatı sonrası 'ünü kaybetti

4 yaşındaki çocuk, bademcik ameliyatı sonrası 'ünü kaybetti. 10 aydır sadece çalan kapı ziline gülümseyerek tepki veriyor.

Kücük bir gülümseme!

Gaziantep'te Ömer ve Kübra Beyaz çifti, geçen yıl çocukları Hüseyin'i (4) bademcik rahatsızlığı nedeniyle hastaneye götürdü. Çocuğun bademcikleri alındı. İddiaya göre, ameliyattan iki gün sonra ailesi tarafından yüksek ateş, kusma, mide bulantısı şikayetleriyle yeniden hastaneye götürülen , serum, ağrı kesici verilerek eve gönderildi. Çocuğun gece kalbi durdu, beyin fonksiyonları zarar gördü. Görme yetisini ve vücut fonksiyonlarının yüzde 94'ünü kaybeden Beyaz, küçük bir yoğun bakım ünitesine dönüştürülen odasında yaşam mücadelesi veriyor. Çocuk, yaklaşık 10 aydır sadece çalan kapı ziline gülümseyerek tepki veriyor. Anne "Sorumlular cezalandırılsın" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.