Bugünkü
Takvim

Sırp profesöre Türk tedavisi

Sırp profesöre Türk tedavisi
Sırbistan'da kriminal alanındaki sayılı akademik çalışmalara imza atan 42 yaşındaki Prof. Zoran Kesic, 3 yıl önce kalınbağırsak kansere yakalandı. Bir süre sonra da kanser, karaciğerine sıçradı. Bu zorlu süreçte birçok operasyon geçiren Kesic, yaptığı araştırmalar sonucunda donörüyle birlikte soluğu Türkiye'de aldı. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesi'nde yapılan karaciğer nakliyle hayata bağlandı. Doktorlarına teşekkür eden Kesic, "Kızım bana sürekli 'sarı adam' diyordu, artık 'sarı adam' değilim. Beni çok farklı görecek" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.