Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 09.04.2019 11:24
  • Son Güncelleme: 09.04.2019 12:00

ipucu sorusu: Toplumu ilgilendiren her konuya değinen sivil toplum kuruluşu hangisidir? 9 Nisan

ipucu sorusu için bekleyiş sona erdi. İpucu sorusu 17 yıldır faaliyet gösteren bir vakıftan geldi. Hadi'nin 12.30 yarışmasındaki ödül 10 bin TL. Peki, Toplumu ilgilendiren her konuya değinen sivil toplum kuruluşu hangisidir? İşte 9 Nisan sorusu ve cevabı...

Hadi ipucu sorusu yayınlandı

ipucu sorusu yaıynlandı. 10 bin TL ödüllü Hadi 12.30'da başlayacak. Hadi tarafından yapılan açıklamada, "Bugün ipucumuz 17 yıldır faaliyet gösteren bir vakıftan geliyor! Çalışma alanlarında çocuk, kadın, engelli, sokak hayvanları, yaşlılar ve gençlerin olduğu; toplumu ilgilendiren her konuya değinen ve yapılan her projenin arkasında yenilikçi yaklaşımlarla ilerleyen, duyarlı, girişimci ve çözüm odaklı projeler üreten gençlerin olduğu sivil toplum kuruluşu hangisidir?" denildi. İşte 9 Nisan sorusu ve yanıtı...

HADİ İPUCU SORUSU (9 NİSAN 2019)

Soru: Toplumu ilgilendiren her konuya değinen sivil toplum kuruluşu hangisidir?

Cevap: TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI (TOG)

'nın İstanbul'da bir ofisi; Ankara ve İzmir'de koordinasyon merkezleri; Ankara, Diyarbakır, Hatay, İzmir ve Samsun'da gençlik merkezleri bulunmaktadır.

Gençlik Merkezleri'nde 15 – 25 yaşları arasında mahallelerde yaşayan gençlerin kişisel gelişimini destekleyen çalışmalar yapılmaktadır. Bu merkezler gençlerin birey olarak kendi özerkliğini kazanmasını, kendi fikirlerini hayata geçirmesini ve yaşamlarını iyileştirici yeni olanaklarla tanışmasını sağlamaktadır.

TOG Gençlik Merkezleri'nde danstan fotoğrafa, müzikten ingilizceye kadar atölye çalışmaları, danışmanlık hizmetleri, doğa kampları, uluslararası hareketlilik projelerine katılım gibi etkinlikler hayata geçirilmektedir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.