Bugünkü
Takvim

Doğu’da kar, ’da güneş

sandığa giderken, Doğu ile arasındaki fark dikkat çekti. Doğu’da karla mücadele varken, Batı’da deniz keyfi yapıldı...

Doğu’da kar, Batı’da güneş
Başta Marmaris olmak üzere Ege ve 'de yaşayanlar sabah erken saatlerden itibaren sandık başına giderek oylarını kullanmaya başladı. Ardından sahilin yolunu tutanlardan bazıları güneşin keyfini çıkarırken, bazıları da kafeteryaları doldurdu.



Bazı kişiler de denize girdi. 'un Kumbahçe sahili başta olmak üzere, Paşatarlası, Torba, Gümbet ve Bitez sahilleri de sıcak havayla birlikte vatandaşların akınına uğradı. Bazı vatandaşlar da denize girdi. Doğu'da ise manzara çok farklıydı. Van, gibi illerde yaşayanlar için oy kullanmaya gitmek bile büyük zorluktu. , , , Ağrı, ve Ardahan çevrelerinde karla karışık yağmur ve karın etkili olduğu bölgede oy kullanan vatandaşlardan bazılarının araçları yolda kaldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.