Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 30.03.2019 18:58
  • Son Güncelleme: 30.03.2019 21:03

'in hangi romanından uyarlanan dizi yasaklanmıştır?

Türk edebiyatının efsane ismi 'in kitaplarını birçoğumuz okumuşuzdur. Şimdi birçok kişi Kemal Tahir’in hangi romanından uyarlanan dizi yasaklanmıştır sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte o sorunun yanıtı...

Kemal Tahir'in hangi romanından uyarlanan dizi yasaklanmıştır?

Türk edebiyatının efsane isimlerinden 'in kitaplarını birçoğumuz mutlaka okumuşuzdur. Şu sıralar birçok kişi "Kemal Tahir'in hangi romanından uyarlanan dizi yasaklanmıştır?" sorusuna yanıt arıyor. İşte o soru ve cevabı...

KEMAL TAHİR'İN HANGİ ROMANINDAN UYARLANAN DİZİ YASAKLANMIŞTI?

CEVAP:

YORGUN SAVAŞÇI DİZİSİ

Yorgun Savaşçı 1980 yılında yönetmen Halit Refiğ tarafından TRT için TV dizisi olarak çekilen filmdir. Kemal Tahir'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.