Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 14.02.2019 10:10
  • Son Güncelleme: 14.02.2019 10:10

ipucu sorusu (Magazin): Birçok oyuncuya at binme dersi veren ünlü oyuncu kimdir? 14 Şubat

Magazin yarışması bugün 11.30'da başlayacak. Özge Ulusoy'un sunumuyla yapılacak olan Magazin yarışmasının ipucu sorusu atlarla arası çok iyi olan bir ünlüden geliyor. bu ünlü bir çok oyuncuya da at binme dersi veriyor. Peki, bu ünlü oyuncu kimdir? İşte 14 Şubat sorusu...

Birçok oyuncuya at binme dersi veren ünlü oyuncu kimdir?

canlı bilgi yarışmasının Magazin bölümü bugün 11.30'da gerçekleştirilecek. Hadi tarafından yapılan açıklamada, " Özge Ulusoy'un sunumuyla 11:30'da! At binmeyi seven var mı aranızda hadiciler? İpucumuz binicilik sevdası olan bir oyuncumuzdan geliyor. Atlarla arası çok iyi olup birçok oyuncuya at binme dersi veren ünlü oyuncu kimdir biliyor muyuz?" debildi. İşte 14 Şubat Hadi Magazin ipucu sorusu ve yanıtı..

HADİ İPUCU SORUSU (14 ŞUBAT 11.30)

Soru: Birçok oyuncuya at binme dersi veren ünlü oyuncu kimdir?

Cevap: CEMAL HÜNAL

Cemal Hünal 2 Ekim 1976 tarihinde dünyaya geldi. Saint Benoit Fransız Lisesi'nde iki yıl okuduktan sonra yaşadığı disiplin sorunu nedeniyle ailesi tarafından İskoçya'ya, Gordonstoun International Summer School'a gönderildi.

Lisenin ardından Londra'da tasarım okumaya karar vererek bir süre burada yaşamış ardından oyunculuk eğitimi için Los Angeles'a gitmiştir. Ucla Extension'da, Santa Monica College'de ve London Film School'da tiyatro ve sinema eğitimi almıştır. Amerika Birleşik Devletleri'nde çeşitli kısa filmlerde rol almıştır.

Çağan Irmak'ın yönetmenliğini yaptığı Ulak ve Issız Adam filmlerinde başrol oyuncusu olarak yer almıştır. Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam dizisindeki Murat rolü için Osmanlı tekniğine dayalı dövüş için Polonyalı hocalardan eğitim almıştır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.