Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 14.02.2019 01:14
  • Son Güncelleme: 14.02.2019 02:23

136. bölüm fragmanı yayınlandı! Ertuğrul Bey harekete geçiyor

'un yeni bölümünün sona ermesinin ardından . bölüm fragmanı yayınlandı. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte diziye dair detaylar...

Diriliş Ertuğrul 136. bölüm fragmanı yayınlandı

TRT 1 ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi 136. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanında Ertuğrul Bey'in düşmanlarına karşı harekete geçtiği görülüyor. Diriliş Ertuğrul 20 Şubat 2019 Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında olacak. Peki Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte Diriliş Ertuğrul dizisine dair merak edilenler...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 136. BÖLÜM FRAGMANINDA ERTUĞRUL HAREKETE GEÇİYOR

Ekranların sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde Ertuğrul düşmanlarını dize getirmek için harekete geçiyor. Fragmanda Ertuğrul'un Alıncak'a kılıç çekip zor durumda bıraktığı görülüyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul, Alıncak'a istediğinin onda olmadığını ama istediğine de onu ancak kendisinin gösterebileceğini söylüyor. O yolu açacak anahtarın da oğlu Osman olduğunu söylüyor. Beybolat pusatlar olmadan kozların paylaşılmasını öneriyor. Alınca geri adım atmıyor. Ertuğrul'un ise şartı şart. Ertuğrul, Beybolat'a da uç beyliğinin kılıç hakkı ile olacağını söylüyor. Alıncak Ertuğrul'u yabana atmayacağını söylüyor. Bir de 'bize tabi olursan canını bağışlarım' diyor. Ertuğrul tek lafı ile Alıncak'ı yüzünü düşürüyor.

ERTUĞRUL DRAGOS'A İLK GÖREVİNİ VERDİ

Dragos, Ertuğrul'dan ilk görevini alıyor. Ertuğrul'un Dragos'la yapılacak olan irtibatı onun sağlamasını istiyor. Ayrıca topladığı bütün malumatları getirmesi emrediliyor. Zangoç teklifi heyecanla kabul ediyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 136. BÖLÜM FRAGMANI

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.