Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 08.02.2019 17:17
  • Son Güncelleme: 08.02.2019 17:17

71. yeni bölümde İpek ile Fikret boşanacak mı?

Cuma akşamlarının sevilen dizisi ’de olaylar yine sarpa sarıyor. İstanbullu Gelin’in yeni bölümünde İpek ile Fikret’in barışacakları düşünülürken ayrılık tekrar gündeme geliyor. Peki çift bu kez boşanacak mı? İşte İstanbullu Gelin 71. bölümde yaşanacak olan gelişmeler…

İstanbullu Gelin 71. yeni bölümde İpek ile Fikret boşanacak mı?

'in her bölümünde heyecanlı olaylar yaşanıyor. Fenomen hale gelen dizi İstanbullu Gelin bu akşam ekrana gelecek. Adete yeni bir döneme girecek olan Boran Malikanesi'nde sular durulmuyor. Faruk'un yeni kararı ne olacak merak konusu…

İSTANBULLU GELİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

İSTANBULLU GELİN'DE BU AKŞAM NELER OLACAK?

Esma'nın hastalığı ve İpek'in gidişi sonrası konakta yeni bir dönemin başladığı hissedilmektedir. Fikret, Adem'le aldıkları karar nedeniyle kendisini güçlü hissetmektedir, pes etmeyecektir. Adem ile Güneş'in ilişkisinin ciddileşme adımları attığını fark eden Dilara gittikçe yalnızlaşmaktadır. Süreyya'nın konaktaki hakimiyeti durumların getirisi olarak artarken, Esma'nın kırılması ise konağın içerisinde soğuk rüzgarlar esmesine neden olur. Faruk, Fikret'in tekrar Adem ile yakınlaşıp iş yapacağını öğrenince önemli bir karar aşamasına gelir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.