Bugünkü
Takvim

'Ümit'i

Fotoğrafçı ‘Oyuncak Kardeşliği’ projesini başlattı. Maddi durumu iyi olmayan binlerce çocuğa ulaştı. Minik yavruların yüzünü güldürerek herkesin takdirini kazandı

Çocukların 'Ümit'i
Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesi'nde kafe işleten Ümit Kavak, köy köy dolaşıp çocukları fotoğrafladı. Çektiği fotoğrafları da sosyal medyadan paylaştı. Arkadaşının "Bölgeye oyuncak göndermek istiyorum" teklifinden yola çıkan Kavak, "Oyuncak Kardeşliği" projesini başlattı. Hayırsevelerin gönderdiği oyuncakları ve eşyaları, Ceylanpınar'daki ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırdı. Kampanyaya gönüllüler destek çıktı.Kavak kısa sürede 15 bin çocuğa ulaştı. Oyuncaklarına ve giysilerine kavuşan çocukların mutluluğu ise herkesin gönlünü ferahlattı. Tüm zamanını 'Oyuncak Kardeşliği' projesine ayırıp yardımına koşan Kavak, takdir topladı. Kavak, "Bir çocuğun gülümsemesi, anne duası kadar değerlidir" açıklamasını yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.