Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 14.11.2018 18:33
  • Son Güncelleme: 14.11.2018 18:33

' Piramitleri' vatandaşları heyecanlandırdı

merkeze bağlı Güvercin köyündeki yapılar piramitlere benzerliğiyle dikkat çekiyor. İçerisinde insan yapımı tüneller ve çok sayıda antik eserlerin bulunduğu belirtilen yapılar halk arasında '' diye anılıyor. Doğa ve Kültür Derneği bölgenin araştırılması için üniversiteye çağrı yaparken Müdürü, yapıların doğal oluşum olduğunu söyledi.Batman merkeze bağlı Güvercin köyündeki piramit benzeri yapılar dikkat çekiyor. Yapıların içerisinde bulunan insan yapımı tüneller ve çok sayıda antik eserlerin bulunduğu belirtiliyor. Halk arasında 'Batman Piramitleri' olarak yayılan yapılar ilgi odağı oldu. Çok sayıda doğa aktivisti yapıları görmek için köye akın ediyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.