Bugünkü
Takvim

Ana isyan

, sahaya arkadaşı tarafından öldürülen futbolcusu Mert Emre’den yoksun çıktı. ’in feryatları yürekleri dağladı

Ana isyan
Bahçelievler'de okul arkadaşı M.K. tarafından pompalı tüfekle sokak ortasında vurularak öldürülen U15 futbolcusu Mert Emre Karagöz'ün takımı dün siyah formalarıyla saha çıktı. Maç öncesi takım arkadaşları ve sporcular, ölen arkadaşlarını andı. Annesi Nurgüzel, babası Nihat, ablası Buse ve ağabeyi Anıl Karagöz'ün yanı sıra çok sayıda yakını da stada geldi.Ellerinde "Seni hiç unutmayacağız Mert Emre Mekanın Cennet Olsun" yazılı pankart taşıyan arkadaşları ve rakip takım oyuncular maç öncesi saygı duruşundan bulundu. Karagöz maçı oğlunun takım eşofmanını giyerek seyretti.

Mert Emre Karagöz, okul arkadaşı tarafından katledilmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.