Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 09.11.2018 09:41
  • Son Güncelleme: 09.11.2018 09:47

Resimli : burada! 2018 cuma mesajları ile sevdiklerinizin cumasını kutlayın!

2018! Cuma mesajları ile sevdiklerinizin cumasını kutlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 9 Kasım'a özel derlediğimiz cuma mesajlarını tercih edebilirsiniz. Hem ayetli, hem de ile paylaşım yapabilir, sevdiklerinizin cumasını kutlayabilirsiniz. İşte en güzel v anlamlı resimli 2018 cuma mesajları...

En güzel ve anlamlı cuma mesajları!

Cuma mesajları, Cuma günleri birbirlerine mesaj atmak isteyen ve özellikle birbirinden uzak olan kişiler tarafından araştırılıyor. Cuma günleri birbirlerine "Hayırlı Cumalar" diyerek iyilik dilekleri sunan Müslümanlar, göremedikleri yakınlarına ve dostlarına da SMS yoluyla veya internet üzerinden mesaj göndererek Cuma gününü tebrik etmektedir. Bizde sizler için en güzel cuma mesajlarını derledik. İşte paylaşılabilecek ayetli ve resimli cuma mesajları...

AYETLİ VE RESİMLİ CUMA MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN

2018 CUMA MESAJLARI

● Ya Rabbi! Sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran bu dilleri boş çevirme... Hayırlı Cumalar!

● Evinizden bereket, dilinizden dua, kalbinizden rahman ve Resul aşkı eksik olmasın. Cumanız mübarek olsun!

● Gönüller bir olsun, mekanlar kimin umrunda? Kardeşlik sevgi hissetmektir, arada yollar olsa da... Hayırlı Cumalar!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.