Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 18.10.2018 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 18.10.2018 16:36
ABONE OL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 112. fragmanı yayınlandı mı? Çakırbeyliler'e hain tuzak! ...

Eşkıy Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanan üyle izleyenlere adeta soluksuz dakikalar yaşattı. Atv'nin efsane dizisi son bölüm yayınlandıktan hemen sonra gözler fragmanına döndü. Hızır, Alparslan ve İlyas Muzi'nin elinden kurtuldu ancak Davut Ateş'in hain planıyla öldü. Davut'u evinde ölü bulan Hızır'ın öfkesi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde ortalığı birbirine katacak. Çakırbeyli ailesi ormanda düştüğü hain tuzaktan kayıp vermeden kurtulabilecek mi? Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 112. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? EDHO son bölüm ...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm yine izleyenleri coşturdu. Atv'nin reyting rekortmeni dizisi EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandığı takdirde www. takvim.com.tr den hemen izleyebilirsiniz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. son bölümde adeta ölüm çarkı yaşandı. Çakırbeyliler ölümün kıyısında dolaşırken her seferinde kurtulmayı başardı. Ancak bu seferki düştükleri tuzaktan kurtulmaları oldukça zor olacak! Peki, EDHO yeni bölümde Hızır Davut'un intikamını nasıl alacak? İlyas düştükleri tuzaktan sağ çıkabilecek mi?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 112. SON BÖLÜM FULL İZLE

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 112. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 112. yeni bölüm fragmanı yayınlandığı an haberimizin içeriğinde yer alacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 112. yeni bölümüyle 23 Ekim Salı günü seyircisinin karşısına çıkacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çakırbeyliler, Muzi'nin tuzağı karşısında ölümle burun buruna gelmiş, hem devleti hem ailesi için can vermeye hazır olan Alparslan kendini amcalarının önüne atmıştır. Bir yerlerde kendisini beklediğini düşündüğü Özlem'e kavuşması an meselesidir. Çektiği acılar yaşından büyük olan Hızır'ın ise aileden birini daha kaybedecek gücü yoktur.

Bir yandan çok güçlü düşmanlarla savaşırken diğer yandan içlerinden birinin hain olduğu düşüncesi onu çok yıpratmıştır. Bu süreçte kimseye soluk aldırmadan başladığı işi bitirmeye çalışan Muzi de hırsıyla Ateş'in hayatını tehlikeye atmaktadır. Gelinen son noktada, hain ile ilgili büyük sırrın ortaya çıkmaması için tek bir yol vardır; Davut'un ölümü...

Ateş'in vakit kaybetmeden yaptığı plan, başına geleceklerden habersiz bir caniyi evine kadar davet eden Davut'un sonunu hızlandırır. Öngörüleri sayesinde olacakları tahmin eden Ünal Kaplan dahi bu büyük kaybın önüne geçemeyecektir.