Bugünkü
Takvim

Öpücük cezası

Cengiz S.’nin sunucu Eda Küçük’e duruşmada göz kırparak öpücük attığı iddia edildi. ‘’ suçundan 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Mahkeme, Cengiz S.’yi suçlu buldu ve para cezası verdi...

Öpücük cezası
Ünlü sunucu Eda Pera Küçük'un ablası ile ablasının eski nişanlısı Cengiz S.'nin arasındaki olaylardan kaynaklı Anadolu 'nde görülen dava duruşması sırasında, sanık Cengiz S.'nin sunucu Küçük'e göz kırparak öpücük attığı iddia edilmişti. Küçük'ün şikayeti üzerine Cengiz S. hakkında '' suçundan 6 aydan 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. İstanbul Anadolu 57. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya tutuksuz sanık Cengiz S. ile müşteki Eda Pera Küçük ile taraf avukatları katıldı. Sanık Cengiz S.'nin avukatı tanık olarak olay günü duruşma salonunda bulunan avukat Mehmet Yıldız'ın dinlenmesini talep etti. Tanık Yıldız, "Kendi duruşmamı beklemek için salondaydım. Cengiz'in duruşmada öpücük işareti yaptığına dair bir şey görmedim" dedi. Esra Küçük'ün avukatı ise söz alarak, sanığın Küçük'ün ablasının eski nişanlısı olduğunu ve Küçük'e karşı cinsel içerikli hakaretlerde bulunduğunu söyledi. Son sözü sorulan sanık Cengiz S. ise, "Küçük ile bir irtibatım olmadı" ifadesini kullandı. Davayı karara bağlayan mahkeme, sanık Cengiz S.'yi 3 bin 750 lira adli para cezasına çarptırdı.

ÜMİT UZUN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.