Bugünkü
Takvim

Komşu taşlama

’de bir kadın, sokak hayvanlarını işyerinin bahçesinde topladı. Tepki gösteren komşusunun taşlı saldırısına uğradı. Gözünü hastanede açtı

Komşu taşlama
Sokak hayvanlarını besleyen kadın, komşusu tarafından darp edildi. Olay dün 'de meydana geldi. Zübeyde Hazar (53), işyerinin bahçesinde sokak hayvanlarını beslerken, yan apartmandaki kadın komşusu T.Ç.'nin tepkisi ile karşılaştı.

T.Ç., iddiaya göre hakaret edip tokat atarak yerden aldığı taşla saldırıda bulundu. Başından yaralanan Hazar, kanlar içinde hastaneye kaldırılarak tedavi altına söyledi: Hazar şunları söyledi: "Daha önce de bu kadın beni tehdit etti, işyerinde köpeklere baktığım için. Kadın ve komşum diye sessiz kaldım. Gerekli yasal işlemleri yapmadım. İşyerimizde beslediğimiz köpekleri zaten bağlı tutuyorum. Hatta rahatsız oluyorlarsa başka bir yerde gezdirebileceğimi söyledim. Kadın önce taş alıp köpeklere atmaya başladı. Önce bana tokat attı. Vurunca ben de koruma amaçlı elimle kendisini ittirdim. Kadının elinde kocaman bir taş varmış, geldi kafama attı mı, vurdu mu hatırlamıyorum. Her yerim kan içersindeydi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.